HAKKIMIZDA
Firmamız, inşaat sektöründe 38 yıllık tecrübeye sahiptir. Gelişen sektörle birlikte her geçen gün kendini yenileyerek daha hızlı, kaliteli ve çağdaş projelerle başarı çizgisini güven içerisinde devam ettirmektedir.

Görgülü İnşaat, faaliyetlerini 2003 yılından itibaren kurumsal anlamda sürdürmekte olup, hayata geçirdiği projeleri teknoloji, güç ve sağlam ilkelerle, daha büyük hedefleri hayata geçirmek için azim ve istikrarla çalışmaktadır. Görgülü İnşaat anahtar teslim kaba inşaat ve güçlendirme gibi alanlarda faaliyet göstermekte ve aldığı projeleri en hızlı şekilde teslim etmektedir.

Gerçekleştirdiği tüm projelerde hizmet kalitesini, teknik üstünlüğünü ve sahip olduğu deneyimini kullanan Görgülü İnşaat, müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutar. İnşaat sektöründeki kaliteli iş anlayışı, yaptığı işlerde çıtayı yüksek tutma politikası ve sahip olduğu referanslar ile güvenilirliğini kanıtlamıştır. Görgülü İnşaat, kaliteli hizmet vermenin tecrübesi ile kazanılan büyük başarının haklı gururunu yaşamaktadır.
 • Ticaret Sicil Numarası: 529985
 • Ticaret Unvan:
  GÖRGÜLÜ İNŞAAT MİMARLIK OTO TURİZM SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ
 • İşletmenin Merkezi:
  Mimar Sinan Mah. Üsküdar Cad. Yedpa Ticaret Merkezi H2 2 Pasaj No: 70-71 Ataşehir / İstanbul
 • Şirket Müdürleri:
  - • ©2014 Görgülü İnşaat
  (0216) 661 58 13